Kartu skrendame jau 25-erius metus
zmogeliukai
Patricijos Kirilovos iliustracija

Redakcijos žodis

Jūsų draugui 25-eri. Kankina mintys, kaip pasveikinti, ką padovanoti? Juk paprasta – elkitės taip, kaip visi. Sukurkite banalų, linksmą sveikinimo tekstuką – parodykite savo puikaus pokštininko sielą. Pridėkite puokštę gėlių – juk jos visiems patinka. Viskas, būtinybe pasveikinti draugužį atsikratyta.

O kaip su garbingu 25-mečiu pasveikinti Tėvynę? Saldainių, kuriuos pirmąjį gegužės sekmadienį dovanojate mamai, o paskui patys sušlamščiate, nepadovanosite… Situacija kur kas sudėtingesnė. Banalūs sprendimo būdai priimti nebus – išvysite erzinančią lentelę su užrašu „Klaida“.

Mes spaudžiame raudoną „X“ ir pradanginame tą įkyrią lentelę. Suradome alternatyvų būdą pasveikinti Lietuvą su gimtadieniu. Tai mūsų mintys, girdėtos istorijos, kalbintų asmenybių įkvepiantys žodžiai. Tokiu keistoku ir netradiciniu būdu nepriklausomybės vaikai sveikina Tėvynę su 25-mečiu. Originalu ar ne – nuspręsite Jūs.

Redakcija

Vyr. redaktorė