Blaivus festivalis „VAROM!“ sugriaudės antrą kartą!

Trankus, pašėlęs, atsipalaidavęs, kokybiškas ir… blaivus festivalis! Net jei ir skamba neįtikėtinai – tai yra tiesa! Liepos 11–13 d. „VAROM!“ vasaros festivalio organizatoriai kviečia kartu kurti naują pramogų pasaulio tradiciją – linksmintis taip, kaip dar neteko niekada!

„VAROM!“ entuziastų komanda kviečia į trijų dienų šventę po atviru dangumi Varėnoje, Dainų slėnio saloje. Prižadame visus festivalių atributus ir dar daugiau: daug kokybiškos „gyvos“ ir elektroninės muzikos, meno erdves, gausybę kūrybinių dirbtuvių, saviraiškos užsiėmimų ir interaktyvios veiklos, šokių pamokų, kvalifikuotų lektorių paskaitų, ypatingas erdves vaikams ir nevaržomas aktyvias pramogas jaunimui. Tikime tuo, kad namo parsivešite pilną glėbį tikrų įspūdžių ir pasisemtos energijos!

Garsių atlikėjų pasirodymai

Praėjusiais metais pirmą kartą surengtas ir daugiau nei 2000 lankytojų sukvietęs „VAROM!“ vasaros festivalis sulaukė stipraus palaikymo tiek iš lankytojų, tiek iš garsiausių šalies muzikantų – publiką linksmintis blaiviai ragino Jurgis Didžiulis, Algirdas Kaušpėdas („Antis“), Aistė Smilgevičiūtė, Markas Palubenka ir kiti kokybiška muzika garsėjantys atlikėjai. Šiemet gerai muzikai taip pat bus skirtas didelis dėmesys – festivalio Didžiojoje scenoje pasirodys gerą roko koncertą žadantys surengti „Freaks on Floor“, viena nuostabiausių šalies dainininkių Jurga, šokių sales valdantys „Golden Parazyth“, žaibiškai išpopuliarėjusi GJan, muzikinio projekto „Romeo ir Džiuljeta“ nugalėtoja Bjelle, improvizacijos meistrai „jama&W“ ir kiti dėmesio verti atlikėjai.

Pasak renginio iniciatorių, dauguma muzikantų itin vertina galimybę koncertuoti blaiviai publikai, kuri iš tiesų klausosi, girdi muziką ir šventę kuria kartu. Be to, mažiausiai penkiose festivalio erdvėse veiksmas virte virs nuo ryto iki vakaro tam, kad kiekvienas rastų sau tinkamiausią veiklą ir krūvą naują draugų. Organizatoriai pabrėžia, jog šis projektas – nekomercinis ir skirtas absoliučiai visiems – barjerai nekuriami dress code’ais, face control‘ais ar amžiaus cenzais.

Svarbiausia – būti savimi

Nuo blaivių ir sparčiai išpopuliarėjusių vakarėlių Vilniuje 2013 m. pradžioje startavę organizatoriai tikina, jog rengia pramogas taip, kaip patys norėtų linksmintis, ir šis receptas pasirodęs tinkantis gausybei „VAROM!“ dalyvių – kartu kuriama erdvė be baimės išreikšti save, laužyti standartus ir jaustis laisvai. Šių metų šventė įvyks unikalioje Dzūkijos miškų apsuptoje vietoje, kur bus galima mėgautis visais vasariškos gamtos teikiamais malonumais ir tris dienas gyventi savo norimu ritmu, toli palikus visus rūpesčius ir reikalus!

 

Festivalio bilietais prekiaus www.ticketpro.lt . Vaikai iki 12 m. amžiaus įleidžiami nemokamai, nuolaidos taikomos moksleiviams ir studentams. Jokių papildomų mokesčių – nei už palapinės statymą, nei už automobilio stovėjimą – nebus!

„VAROM!“ summer fest’14 – liepos 11–13 d., Varėnos „Dainų slėnyje“. Kad būtų ką atsiminti!

„Universiteto žurnalisto“ redakcija už reklaminės publikacijos turinį neatsako.

Patalpinta: REKLAMA