Arkadijus Gotesmanas – perkusininkas

gotes

Tai dinamiškas kūrybingas ir universalus būgnininkas. Beveik 30 metų atlikėjas dalyvauja įvairiuose džiazo, akademinės ir avangardinės muzikos projektuose. Taip pat menininkas kuria įvairius muzikinius performansus, garsines instaliacijas. Neretai Arkadijus Gotesmanas komponuoja muziką teatrui, kurią pats gyvai atlieka spektaklių metu. Gerai žinomos jo improvizacijos nebyliojo kino fone. A. Gotesmano profesionaliai sukurtas garso takelis leis tiksliai pajusti kiekvieną aktorių judesį, emocijas, dialogą, besikeičiantį filmo vaizdą. Klausytojus nuolat stebina netikėtais, originaliais ir įspūdingais projektais, kuriuose susilieja įvairios menų apraiškos. Atlikėjas grojo su įvairiausiais užsienio muzikantais ir bemaž su visais Lietuvos džiazo meistrais. Kaip solistas ir ansamblių narys, grojo daugelyje Europos šalių, taip pat Afrikoje, Azijoje, JAV.

Tarp reikšmingesnių pastarųjų metų Arkadijaus Gotesmano projektų – filmas „Susitikimas” apie Lietuvos žydus, spektaklis „Mano gyvenimas” pagal Marco Chagallo eiles, nebylaus filmo „Kazanova” įgarsinimas kartu su Čiurlionio styginių kvartetu Nacionalinės filharmonijos salėje. 2009 m. Vilniuje suorganizavo pirmąjį Pabaltijo šalyse klezmerių muzikos festivalį.

Arkadijus Gotesmanas – vienas kūrybingiausių menininkų, pagarsėjęs kaip laisvosios improvizacinės muzikos atlikėjas.

Pristatyme skamba autoriaus koncerto įrašas.

Patalpinta: Publikacija