UŽ TV

Karantino dienoraštis

Vilniaus universiteto Analitinės žurnalistikos studijų programos magistrantės pristato kūrybinį darbą „Karantino dienoraštis“. Merginos dalijasi per karantiną įamžintomis akimirkomis – tuo, ką pastebėjo, ką patyrė. Išvysite Nomedos užfiksuotą karantino monotoniją ir kontrastus, Ieva papasakos, kaip šiuo neįprastu metu dirba LRT naujienų redaktoriai, Paulina pasidalins psichologų patarimais. Dar daugiau, Agnija pateiks net tris filmų rekomendacijas. Taip pat matysite, kodėl Ilonai karantinas patinka, kaip Klaudija laiką leidžia gamtos ir naminių gyvūnų apsuptyje. Galiausiai Rūta pasidalins unikaliais vaizdais iš Vilniaus oro uosto ir papasakos, kada aviacijos pasaulis grįš į padėtį, buvusią prieš karantiną.

Gero žiūrėjimo!

Kūrybinė komanda: Nomeda Maldutytė, Ieva Kuraitytė, Paulina Taškutė, Agnija Podmostko, Ilona Syčiūtė, Klaudija Daujotaitė, Rūta Račiukaitytė, Justė Ancevičiūtė

Dėstytojas doc. dr. Andrius Gudauskas

Dėkojame VU KF Komunikacijos skyriaus vaizdo režisieriui Tomui Jokūboniui