UŽ TV

Lietuva pro užsienietiškus akinius

Ar kada esate sau išsikėlę klausimą, kodėl užsieniečiai atvyksta į Lietuvą? Ko jie čia ieško, ko negali rasti didesnėse, iš pirmo žvilgsnio patrauklesnėse valstybėse?

Danijos žurnalistikos mokyklos (Danish School of Media and Journalism) studentas Martinas Andersenas – vienas iš tų, kuris savo kelionės tikslu pasirinko būtent Lietuvą. Televizijos žurnalistikos srityje dirbantis jaunuolis mums pasakojo apie tai, kokios priežastys jį atvedė į mūsų šalį, kokius sunkumus patyrė pradėjęs studijas Lietuvoje.

Žiūrovams pateikiame istoriją apie tai, kaip atrodo Erasmus mainų studento diena Vilniuje. Gyvenimo bendrabutyje subtilybės, labiausiai šokiruojantys vaizdai naujoje šalyje ir tai, ko Martinas pasigenda Lietuvoje, – tik dalis to, ką pamatysite vaizdo reportaže.

Miglė Marija Galvonaitė, Lukas Šniolis
Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto