UŽ TV

Koviniame sporte – šiltas žmogus

Kovinio sporto atstovams dažniausiai yra lipdomos neigiamos etiketės – jie laikomi neišsilavinusiais, agresyviais ir visuomenėje nepritampančiais žmonėmis. Tačiau dauguma jų yra visiškos priešingybės tokiam visuomenės piešiamam portretui ir už ringo ribų tampa ramiais, pagalbos ranką ištiesiančiais šeimos žmonėmis. Vienas tokių kovotojų – Europos ir pasaulio kikbokso čempionas Sergejus Maslobojevas, apie kurį žiniasklaidą ne kartą kūrė išpūstas neigiamas istorijas, tačiau kovotojas to per daug nesureikšmindavo.

Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto Žurnalistikos instituto bakalauro programos IV kurso studento Mažvydo Laurinaičio baigiamasis kūrybinis darbas „Kovinis sportas – šiltas žmogus“. Darbo vadovas – lekt. dr. Andrius Gudauskas. Montažas ir filmavimas – M. Laurinaičio.