UŽ TV

Universiteto bibliotekos saugyklose dirbančio jauno poeto eilės sugula ir į mobilųjį telefoną

Poetas Nerijus Cibulskas – Lietuvos rašytojų sąjungos leidyklos rengiamo „Pirmosios knygos“ konkurso laureatas. 2012 metų prizu apdovanotos knygos „Nutrinami“ jau galima ieškoti bibliotekų lentynose ties „C“ raide. Jei užsisakysite Vilniaus universiteto bibliotekoje, nenustebkite, jei ją jums atneš pats čia dirbantis autorius. Apie savo kūrybą, darbą ir knygas pasakoja N. Cibulskas.

Šis reportažas – tai puikiai apginto žurnalistikos bakalauro studijų programos studentės baigiamojo kūrybinio darbo „Naujas kraujas“ dalis (vad. dr. Andrius Gudauskas). Reportažas transliuotas LRT kultūros laidoje „Durys atsidaro“.