UŽ TV

Riedlentė

Žurnalistikos pirmakursės Silvijos Raginaitės vaizdo pasakojimo herojus – vaikinas, kasdien ant riedlentės praleidžiantis po penkias valandas (ar daugiau).

„Video būtent šia tematika dariau, nes daug mano pažįstamų užsiima šia sporto šaka ir, žinoma, kai tave supa žmonės su tokiu pomėgiu, pats iš dalies pradedi domėtis, – paaiškina S.Raginaitė. – Tačiau idėja buvo ne nufilmuoti ar kuo ekspresyviau perteikti sudėtingus triukus – mintis vis dėlto buvo parodyti ryšį tarp riedlentininko ir riedlentės. Norėjau parodyti, kaip paprastas daiktas gali tapti rimtu ir daug laiko užimančiu pomėgiu, okupuoti laisvalaikį ir tapti savotiška meno išraiška.“

Vaizdo projektą studentė rengė vaizdo žurnalistikos seminarams, kuriuos vedė Berta Tilmantaitė.