UŽ TV

„O studentas ne piemuo“

Iš dainos žodžių neišmesi. Bet studentas gali būti išmestas iš universiteto, jei jis yra pagaunamas nusirašinėjant per egzaminą. Kaip sakoma kiekvienam studentui pritrūksta vienos nakties prieš atsiskaitymą, kad pasimokytų. Bet ar tikrai? Studentai nebūtų studentais, jei nesugalvotų būdų, kaip paskutinę naktį prieš egzaminą gerai išsimiegoti ir nekvaršinti sau galvos. Taip, tai nusirašinėjimas per egzaminus. Nusirašinėjimas yra opi problema aukštosiose mokyklose, su kuria kovojama. O gal tikrai geriau pasimokinti paskutiniąją naktį ir egzaminą laikyti švaria sąžine, nebijant, kad būsi pašalintas… Studentai, nusirašinėjimas ir pažangios naujosios technologijos. Kaip tai susiję išgirsime pasakojimą su II kurso studentu Šarūnu.