„Žvilgsnis į ateitį: Kinijos ir Lietuvos santykiai po 20 metų“

Eimantas Mikšys. Asmeninio archyvo nuotr.

Šio konkurso organizatoriai – Lietuvos ir Kinijos forumas drauge su partneriais Užsienio reikalų ministerija bei Kinijos Ambasada Lietuvoje kvietė  Lietuvos aukštųjų mokyklų studentus pasidalyti savo idėjomis ir įžvalgomis.

Konkurse dalyvavo studentai iš Vilniaus universiteto, Vytauto Didžiojo, Vilniaus Gedimino technikos, Klaipėdos universiteto, Vilniaus Mykolo Romerio universiteto, Tarptautinės teisės ir verslo aukštosios mokyklos ir kitų aukštųjų mokyklų.

Šauniausios idėjos, kaip plėtoti Lietuvos ir Kinijos strateginius santykius, pripažintas siūlymas apie partnerystę kosmoso srityje.

Sveikiname kolegą, žurnalistikos bakalauro studijų programos antrojo kurso  studentą Eimantą Mikšį, pelniusį šio konkurso geriausio esė apdovanojimą.

Universiteto žurnalisto informacija

Patalpinta: Naujienos