Šmeižtas, paskalos ir naujienos

Spalio 15 d. (penktadienį), 14 val. Juozo Keliuočio auditorijoje Vilniaus universiteto Žurnalistikos institute, Maironio g. 7 britų žurnalisto ir menininko DAVID ELLIS pasvarstymai slaptus dokumentus apie karą Afganistane paviešinusio WIKILEAKS ir jo įkūrėjo JULIAN ASSANGE sekso skandalo tema.

2010-ųjų liepą žurnalistų rankose atsidūrę dešimtys tūkstančių slaptų dokumentų įpykdė JAV politikus ir saugumiečius. Netrukus išduotas „Wikileaks“ įkūrėjo Julian Assange arešto orderis, nes šis… išžagino moterį. Kieno auka jis tapo – savo nevaldomų aistrų ar Pentagono?

KVIEČIAME Į DISKUSIJĄ!
Diskusija vyks anglų kalba

David Ellis yra Londone dirbantis menininkas ir meno kuratorius, bendradarbiaujantis su britų visuomeniniu transliuotoju BBC. Nuo 1993-ųjų jis nuolat lankosi Lietuvoje, o šiemet pristato dokumentinį filmą „Kelionė per Lietuvą“ (jis bus rodomas kino teatre „Pasaka“ 17:30, iš karto po šios diskusijos).

Patalpinta: Lietuvoje, Naujienos